03.05.2019
Májusfa állítás
Májusfát állítottak az Őriszigeti Népiskola tanulói. A fiúk lehántolták a fa kérgét és az iskola udvarán egy gödröt ástak. A lányok pedig színes szalagokat kötöttek a fára és egy koszorút is készítettek. A gödörbe beállították a májusfát.
A tanulók torkuk szakadtából, örömmel kiabálták: "Éljen május elseje!"
