22.06.2017
Ezüst érem a szigeti iskolának
A nagymartoni tartományi döntő bravúrja után az Őriszigeti Kétnyelvű Népiskola 2017. júnus 20-a óta a Safety Tour 2017 második helyezettje. Az országos döntőt Bécsújhelyen rendezték meg, ahol csak egy tiroli csapat tudta megelőzni a szigetieket.
A tanulók, szüleik és tanáraik boldogok és egyben büszkék is az eredményre és még mindig nem tudják elhinni,, hogy mint legkisebb iskola mekkorát teljesítettek a megmérettetésen.
"Gratuláció és szívből jövő köszönet mindenkinek, aki hozzájárult ehhez a sikerhez", így az iskola vezetése.
