02.06.2026
Találkozás az ágfalvi iskolával
Május 20-án Magyarországról az ágfalvi iskola 3. osztálya látogatta meg a harácsonyi iskolásokat. 18 kisdiák és 3 pedagógus érkezett.Az igazgatónő köszöntette a vendégeket, majd a harácsonyi magyart tanuló harmadikasokkal tizóraiztak.Megtekintették az iskolát majd összevetették a hasonlóságokat és különbségeket a két iskola között. A tornateremben állomásos nyelvi játékokon vettek részt, amelyeket mozgásos feladatokkal kombináltunk.A kezdeti bátortalanság után a gyerekek feloldódtak és vidáman együttmüködve kapcsolódtak be a játékokba.
Nagyon örültünk a találkozásnak és a közösen eltöltött időnek.
