10.05.2026
Szívből szólt az ünnep
Május 8-án került megrendezésre hagyományos anyák napi ünnepségünk a Őribükkösdi vendéglőben.
Színes, háromnyelvű műsorral leptük meg az édesanyákat, nagymamákat és minden kedves vendéget. A készülődés már hetekkel korábban elkezdődött erre a szép ünnepre.
A tanulók magyar és német nyelvű dalokat énekeltek, magyar és német verseket tanultak, valamint német és angol nyelven színdarabokat adtak elő csodálatosan. A gyerekek sok örömmel, lelkesedéssel és szeretettel mutatták meg tehetségüket a színpadon.
Ezután közösen, kellemes hangulatban fogyasztottunk kávét és tortákat. Az ünnepség meghitt és vidám légkörben zajlott, és minden vendég számára nagy örömet szerzett.
