04.02.2016

Kotarski turnir u malom nogometu

Osnovne škole kotara Novi Grad su se 3. februara naticali u malom nogometu u dvorani u Pinkovcu. Sve tri hrvatske škole u kotaru su se naticali pri ovom turniru. Ukupno su osam močadi sudjelivali. U grupi gornjega pla-off-a su Stinjaki dostignuli 4. mjesto. U grupi dolnjega play-off-a je nastala kombinirana momčad iz Pinkovca i Nove Gore prva.