23.02.2015

Noć čitanja pod geslom: "Lovimo razbojnike“

Četvrtak 5. februara 2015. su školari 3. i 4. razreda preživili u OŠ Bijeloga Sela noćno čitanje pod geslom "Lovimo razbojnike“.  Učiteljice su pripravile različne štacije i dica su djelala po odgovarajućem planu. Na koncu su dostali detektivi jednu povelju.

U dvorani za gimnastiku su se školarice i školari pripravili na prenoćevanje. Dica su dostala mogućnost gledati zanimljiv film "Emil i detektivi". Jutro su roditelji pripravili dobro ručenje. Umorni ali jako srićni su svi školari izdržali zadnji školski dan.