06.02.2015

OŠ Bijelo Selo sudjelivala pri akciji „OŠ u snig“.

Oš Bijelo Selo sudjelivala pri akciji „OŠ u snig“.  Tako smo svi mogli doživiti jedan lipi dan skijanja u Puchbergu na Snigovom brigu.  Početniki imali su mogućnost, da se nauču kako se giblju šijami na snigu. Napredani škijaši su se mogli puno šijati i tako mogli učvrstiti svoje znanje.

Bio je ov dan jedan lip doživljaj za sve školare/-ice i učiteljice.

"Najbolje nam se je račio Bečki odrezak! Drugo ljeto opet!",
glušalo je jednoglasno od svih školarov.