12.11.2014

Školari OŠ Bijeloga Sela oblikovali svetačnost na dan Svih Svetih

Na dan Svi Sveti su se spomenuli školari osnovne škole Bijeloga Sela na sve naše pokojne i vojake, ki su u svitskom boju svoj žitak ostavili. Po svetačnoj svetoj maši smo u velikom broju naroda i mi školari koracali u procesiji vojskom spomeniku. Dica osnovne škole su pjesme predstavili, jačkarice, ognjobranci, limena glasba su isto polipšali ovu svetačnost. Zatim smo is prozesiju na selski cimitor marširali, kade su gospodine Gašparić grobe blagoslovili. Ov dan je bio lip doživljaj ki će nam dugo na spomen bit.